překlady textů Prague Translation

Výuka ruštiny

Pokud jste ambiciózní a nespokojíte se s tím, že budete komunikovat s cizinci z Ruska a číst texty v ruštině pouze pomocí překladatelů a tlumočníků, pomůžeme Vám rychle a snadně zaplnit tyto mezery ve vzdělání - výuka ruštiny je to pro Vás.

Nabízíme výuku ruštiny (firemní kurzy i soukromé hodiny) pro začátečníky, pro mírně pokročilé i pro pokročilé v sídle Vaší společnosti nebo u Vás doma -

výuka ruštiny

pro všechny úrovně.

Výuka ruštiny pro studenty všech úrovní (začátečníci, falešní začátečníci, středně pokročilí, pokročilí). Každá úroveň předpokládá svoji speciální metodiku a určitý počet hodin výuky ruštiny. Výuka ruštiny může probíhat jak individuálně, tak ve skupině.

Doučování a výuka ruštiny - nabízíme individuální doučování ruského jazyka pomocí rodilých mluvčích. Možnost zaměření na gramatiku (vysvětlení a procvičování), konverzací v ruštině (rozšíření slovní zásoby ruštiny) nebo přípravu ke zkouškám.

A dále nabízíme specializovaný kurz

výuka ruštiny

pro právníky.

Budete-li mít zájem o specifické znalosti a výuku ruštiny jako například obchodní korespondence nebo výtvarné umění, vypracujeme kurz výuky ruštiny, který bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám.

Místo konání výuky: Praha

Ceny dle domluvy od 250,- Kč/hod v závislosti na vzdálenosti od centra Prahy.


© 2010-2015 Prague Translation - překlady textů,
překlady a tlumočení, právní překlady, angličtina, ruština a ukrajinština