překlady textů Prague Translation

Překlady do češtiny

Osobně, kvalitně a rychle provádíme

překlady do češtiny

, a to z anglického, ruského i ukrajinského jazyka. Překládáme do češtiny dokumenty, odborné práce, webové stránky, katalogy, literární díla, titulky filmů i texty písní, zkrátka překlady do češtiny všeho druhu.

Nabízíme překlady do češtiny přeložené kvalifikovanými překladateli s dlouhodobou praxí. Překlady do češtiny Vám uděláme z jakéhokoliv formátu a pro snadnější orientaci můžeme poskytnout překlady do češtiny v tzv. dvousloupcovém formátu, kde vedle překladu do češtiny budete mít původní text. Překlady do češtiny provádíme s individuálním přístupem ke klientovi a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy, přičemž všechny překlady do češtiny provádíme kvalitně a za přátelské ceny.

Díky právnickému vzdělání překládáme profesionálně rovněž smlouvy, stanovy, notářské zápisy, soudní a jiná úřední rozhodnutí i jiné právní úkony. Překlady do češtiny provádímě bezchybně a poskytujeme pouze kvalitní překlady do češtiny a kvalitní překlady textů. Profesionální překlady do češtiny provádějí pouze rodilí mluvčí a odborní překladatelé.

Ceny překladů jsou uvedeny v ceníku. Pokud byste měli v tuto chvíli finanční potíže, lze se dohodnout na splátkovém kalendáři. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc.

Nabízíme tedy bezkonkurenční

překlady do češtiny

a dále také překlady do ruštiny, překlady do angličtiny a překlady do ukrajinštiny.

Dodatečně nabízíme také výuku češtiny.


© 2010-2015 Prague Translation - překlady textů,
překlady a tlumočení, právní překlady, angličtina, ruština a ukrajinština