překlady textů Prague Translation

Překlady do angličtiny

Osobně, kvalitně a rychle provádíme

překlady do angličtiny

, a to z českého, ruského i ukrajinského jazyka. Překládáme do angličtiny dokumenty, odborné práce, webové stránky, katalogy, literární díla, titulky filmů i texty písní, zkrátka překlady do angličtiny všeho druhu.

Nabízíme překlady do angličtiny přeložené kvalifikovanými překladateli s dlouhodobou praxí v anglicky mluvících zemích. Překlady do angličtiny Vám uděláme z jakéhokoliv formátu a pro snadnější orientaci můžeme poskytnout překlady do angličtiny v tzv. dvousloupcovém formátu, kde vedle překladu do angličtiny budete mít původní text. Překlady do angličtiny provádíme s individuálním přístupem ke klientovi a stálým zákazníkům poskytujeme množstevní slevy, přičemž všechny překlady do angličtiny provádíme kvalitně a za přátelské ceny.

Díky právnickému vzdělání překládáme profesionálně rovněž smlouvy, stanovy, notářské zápisy, soudní a jiná úřední rozhodnutí i jiné právní úkony. Překlady do angličtiny provádímě bezchybně a poskytujeme pouze kvalitní překlady do angličtiny a kvalitní překlady textů. Profesionální překlady do angličtiny provádějí pouze rodilí mluvčí a odborní překladatelé.

Ceny překladů jsou uvedeny v ceníku. Pokud byste měli v tuto chvíli finanční potíže, lze se dohodnout na splátkovém kalendáři. Vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc.

Nabízíme tedy bezkonkurenční

překlady do angličtiny

a dále také překlady do češtiny, překlady do ruštiny a překlady do ukrajinštiny.

Dodatečně nabízíme také výuku angličtiny.


© 2010-2015 Prague Translation - překlady textů,
překlady a tlumočení, právní překlady, angličtina, ruština a ukrajinština